Jak znaleźć dobry kredyt samochodowy?

Dobry kredyt samochodowy powinien zapewniać niewysoki koszt, oprocentowanie nominalne nawet od około 5% w skali roku. Roczna rzeczywista stopa procentowa, czyli RRSO nie powinna przekraczać 9%. Okres spłaty winien być elastyczny tak byśmy mogli dopasować ratę do swoich możliwości i potrzeb, najlepiej by zawierał się w przedziale od 6 do 120 miesięcy. Niektóre z banków oferują nam możliwość obniżenia kosztów spłaty, proponując niższe oprocentowanie z ubezpieczeniem spłaty kredytu samochodowego.

Dobre źródło finansowania powinno zapewniać nam możliwość skredytowania zakupu samochodu, motocykla, quada, motoroweru, skutera, a nawet jachtu. Dobrze, kiedy możemy wziąć kredyt nawet do 125 proc. wartości pojazdu. Dodatkowa kwota ponad jego wartość pozwoli nam skredytować zakup dodatkowego wyposażenia. Oczywiste jest, że kredyt samochodowy możemy przeznaczyć na zakup nowego lub używanego pojazdu, lub refinansować wcześniej poniesione koszty zakupu pojazdu. Jednakże ważne jest, by bank umożliwiał nam dokonanie wcześniejszej spłaty kredytu w całości lub w części bez dodatkowych opłat. Forma zakupu powinna być również elastyczna i pozwalać nam sfinansować zakup pojazdu z komisu, od osoby fizycznej, od autoryzowanego dealera.

Kredyt o takich parametrach można znaleźć w dość prosty sposób, nie poświęcając na to zbyt dużo czasu. Wystarczy, że posłużymy się jedną z dostępnych w sieci porównywarek kredytów samochodowych. Dzięki niej znajdziemy optymalne rozwiązanie odpowiadające naszym potrzebom i możliwościom finansowym.

Dziękuję za zakup tekstu. Proszę o jego ocenę, za co z góry dziękuję (oczywiście te kilka słów nie zostało wliczone w jego koszt).
Pozdrawiam Adam.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments