Koszty kredytu samochodowego

Postanowiłeś od banku pożyczyć pieniądze na zakup auta, czy wiesz już ile pieniędzy ?w sumie? oddasz do banku? Większość klientów się nad tym nie zastanawia! Interesuje Nas tylko, to: Czy bank pożyczy Nam pieniądze? Nie bierzemy pod uwagę tego, że możemy ?zapłacić mnie?.
Zacznijmy od świadomości! Przede wszystkim musimy wiedzieć, co wchodzi w skład kosztów kredytowych, a następnie przystąpmy do porównywania aktualnych ofert. Nie rezygnujmy z tego!
Nie zapominamy, że chodzi o sferę Naszych finansów!

Jednorazowa prowizja

Prowizja za udzielony kredyt samochodowy to około 5%! Jej wysokość możemy negocjować, a w efekcie może wynieść ona nawet, 0%. Banki chętnie rezygnują z pobrania prowizji od Nas, jeśli zdecydujemy się na założenie konta osobistego lub karty kredytowej, czy to się nam opłaca? Zapoznamy się z warunkami umowy i przyjrzyjmy się Naszemu stylowi życia!
Nie każdy z Nas będzie korzystał z karty kredytowej, jeśli od lat przyzwyczajeni jesteśmy płacić gotówkę?to bardzo trudno będzie o zmianę! Większą prowizję za udzielenie kredytu zapłaci firma, bo nawet 10%, tu także istnieje możliwość obniżenia ?tego procentu?, na tych samych zasadach.
Niestety większość z Nas nie ma pojęcia, że z bankiem może negocjować warunki umowy.
Nie chodzi tylko o wysokość prowizji, ale także o wszystkie pozostałe ? części składowe? kosztów związanych z zaciągnięciem kredytu samochodowego. Bądźmy bardziej odważni i dbajmy o swoje finanse!

Oprocentowanie

To przede wszystkim oprocentowanie odpowiedzialne jest za wysokość ?Naszego zobowiązania? wobec banku, bo to ono towarzyszy Nam przez cały okres kredytu.
Uważajmy na ten mit! Może się bowiem okazać, że bank oferuje Nam najniższe odsetki na rynku, ale najwyższe pozostałe opłaty, co wtedy? Policzmy!
Dziś banki już nie ukrywają przez Nami rzeczywistego oprocentowanie ( RRSO) i nie wprowadzają Nas w błąd ?kolorowymi reklamami?, jeszcze przed podpisaniem umowy, możemy uzyskać informacje, ile ?na pewno? będzie wynosić Nasze oprocentowanie kredytu?
To bardzo ważna informacja! Nie myślmy ? jakoś to będzie?, ?rata przecież nie może być wysoka?, sprawdźmy ?o ile więcej? musimy oddać do banku, może skrócimy okres kredytowania?
A może zdecydujemy się na zakup nowszego samochodu? (na nowe auta banki udzielają kredytu samochodowego na korzystniejszych warunkach, nowy samochód stanowi po prostu lepsze zabezpieczenie!)

Ubezpieczenia

Obowiązkowe i dodatkowe ubezpieczenia, one także wchodzą ?w ogólny koszt? kredytu samochodowego, nie zapominajmy o nich, kiedy będziemy dokonywać obliczeń. To czy do nich przystąpimy, zależy od Nas! Zanim podpiszemy umowę z ubezpieczycielem za pośrednictwem do banku, sprawdźmy atrakcyjność oferty. Może ubezpieczenie na wypadek utraty pracy, w innej firmie ubezpieczeniowej posiada atrakcyjniejsze warunki? Na uwadze miejmy to, że ?bank będzie naciskał? na to abyśmy wybrali właśnie ?tego? ubezpieczyciela, gdyż właśnie z nim podpisał umowę ?partnerską? (w związku ?ze sprzedażą? otrzymuje określoną ilość pieniędzy!).

Nasz czas!

Czy myślałeś już o kredycie samochodowym online? My tak! I wiemy, że dzięki niemu oszczędziliśmy, czas i pieniądze!
Pomyśl, ile czasu spędzić ?w środkach transportu? zanim ?dotrzesz? do wszystkich banków?
Wiemy, że chcesz sprawdzić wszystkie oferty kredytów samochodowych, osobiście!
Ale już ktoś zrobić to ?za Ciebie? bardzo profesjonalnie!
Wystarczy, że zajrzysz do porównania i wybierzesz kredyt samochodowy, na najbardziej atrakcyjnych warunkach.
Przestań myśleć, że musisz wszystko robić sam!
Po kredyt samochodowy nie musisz jechać osobiście!
Wszystkie formalności możesz załatwić w domu!
Czy wiesz, ile Twój portfel na tym zaoszczędzi?
Propozycja kredytu ?na auto? nie jest kierowana wyłącznie do nieśmiałych klientów!
Dla nich krępująca jest wizyta w banku, a dla Ciebie to korzystne rozwiązanie dla Twoich finansów!

Zmiana warunków umowy

Chcesz zmienić warunki umowy? Jeszcze przed podjęciem decyzji, w którym banku zaciągnę kredyt samochodowy, zobacz z jakimi opłatami to się wiąże?
Dobrze wiemy, że kredytu samochodowego nie zaciągasz na ?kilka miesięcy?, w czasie jego spłaty, wiele rzeczy w Twoim życiu może się zmienić!
Może będziesz miał ?dodatkowe pieniądze? i będziesz mógł ?szybciej? spłacić część kredytów? Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami!
Niestety, ?życie może napisać także nieprzyjemny scenariusz?, Twoje dochody mogą ?pójść w dół?, w takiej sytuacji możesz wydłużyć okres spłaty kredytu?co będzie wiązało się nie tylko z opłatą ?na zmianę warunków umowy? ( aneksem do umowy kredytowej), ale także ?na Twoją niekorzyść? zmieni się wysokość oprocentowania!
Pamiętaj o tym, aby decyzje o zmianę warunków umowy podejmować rozsądnie!
Nie śpiesz się z decyzją, bo czasami ?Twoje działanie? podyktowane jest emocjami.
Może to tylko plotka! Może wcale pracodawca nie obniży Twojego wynagrodzenia?

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments