Kredyt samochodowy Credit Agricole ? podstawowe informacje

Kredyt samochodowy w Credit Agricole? Co powinieneś wiedzieć na jego temat? Jakie podstawowe informacje powinny Cię zainteresować? Przeczytaj poniższy artykuł, a ?zaspokoisz swój pierwszy głód wiedzy? na temat kredytu samochodowego z tego banku. W następnej części artykułu napiszemy szczegółowo na temat procedury kredytowej oraz ubezpieczeń. We wstępie tego bardzo mocno chcemy podkreślić fakt, że Credit Agricole otwarty jest na wszystkich pracowników. Co to oznacza w praktyce? Co to oznacza dla osób potencjalnie zainteresowanych kredytem w Credit Agricole? To, że bez skrępowania mogą ubiegać się o niego! Nie muszą się obawiać o to, że ich wniosek kredytowy zostanie odrzucony z powodu pracy, ?tylko na umowę o dzieło?!

Jaki pojazd można kupić?

Pieniądze z kredytu samochodowego od Credit Agricole można przeznaczyć na kupno następujących pojazdów : samochodu osobowego bądź ciężarowego ( waga do 3,5 tony), motocyklu, przyczepy lub wozu campingowego.

UWAGA!

Motocykl może mieć maksymalnie 8 lat, zaś pozostałe pojazdy, czyli : samochody osobowe, samochodu ciężarowe, przyczepy campingowe oraz wozy campingowe, 12.

Czy za kredyt samochodowy Credit Agricole można kupić ?coś jeszcze??

Oczywiście! Otrzymaną gotówkę możesz przeznaczyć na zakup: dodatkowego wyposażenia do Twojego pojazdu ( bank nie będzie pytał o szczegóły!), ubezpieczenia pojazdu ( za pośrednictwem Credit Agricole), ubezpieczenia kredytu samochodowego ( Warto! Nie tylko wtedy, gdy obawiamy się utraty pracy) lub przeznaczyć ją na inny, dowolnie wybrany przez Ciebie cel!

Jaką propozycje ma Credit Agricole dla posiadaczy samochodów?

Credit Agricole proponuje trzy rozwiązania. Po pierwsze, możemy refinansować wcześniejszy kredyt samochodowy ? to propozycja przeznaczona dla tych, którzy już posiadają kredyt samochodowy, ale nie są zadowoleni z jego warunków lub po prostu zauważyli, że Credit Agricole proponuje zdecydowanie bardziej komfortowe ?zasady?! Po drugie, otrzymane pieniądze z kredytu samochodowego, możemy przeznaczyć na ?wyrównanie? kosztów ? jakie poniesliśmy kupując samochód ?za gotówkę?. Po trzecie, kredyt samochodowy od Agricole Bank, to możliwość wykupu pojazdu z leasingu, na bardzo korzystnych warunkach!

Ile pieniędzy mogę pożyczyć od Credit Agricole na kupno pojazdu?

Minimalna kwota kredytu samochodowego to 5000 PLN. Zaś ?górna granica? kredytu, czyli jego maksymalna wysokość uzależniona jest od posiadanej przez Ciebie zdolności kreydytowej. Śmiało skorzystaj z kalkulatora kredytowego!

Ważna informacja! Credit Agricole nie wylicza Twojej zdolności kredytowej, tylko na podstawie posiadane umowy o pracę ( pod uwagę jest brana każda forma zatrudnienia).

A ile osób może przystąpić do kredytu?

Jeden kredyt samochodowy w Credit Agricole mogą zaciągnąć nawet 3 osoby.

Czy jest jakiś sposób na to aby obniżyć prowizję kredytową?

Owszem i jest ich nawet kilka. Pierwszy sposób wiąże się z założeniem konta osobistego i systematycznymi wpływami w wysokości minimum 1000 zł ( od przynajmniej 6 miesięcy). Drugi skierowany jest do tych, którzy posiadają już rachunek osobisty w Credit Agricole ( wcześniejsi klienci Lukas Bank również mogą skorzystać z tego rozwiązania) i związany jest on ze spłatą kredytu samochodowego bezpośrednio z konta ( ustanowienie stałego zlecenia). Trzecie i ostatni sposób na obniżenie prowizji kredytowej przeznaczony jest dla tych, którzy nie posiadają rachunku osobistego w Credit Agricole ( ani wcześniej w Lukas Banku) i ?nie mogą czekać z kredytem? ? po prostu wystarczy, że założą konto osobiste w Credit Agricole i złożą wniosek o kredyt samochodowy, a po jego utrzymaniu ustanowią zlecenia stałe na spłatę tej raty kredytu.

Jak wysoko jest oprocentowany jest kredyt samochodowy w Credit Agrcole?

Wysokość oprocentowania kredytu samochodowego w Credit Agricole bezpośrednio związana jest z decyzją klienta odnośnie przystąpienia lub rezygnacją z ubezpieczenia na życie i przedstawia się następująco:

 • w przypadku wykupu ubezpieczania na życie i zakupu nowego pojazdu: od 7, 49% ( RRSO ? 11, 35%)
 • w przypadku przystąpienia do nieobowiązkowego ubezpieczenia na życie oraz kupna używanego pojazdu: od 9, 09 ( RRSO ? 14, 20%)
 • kupno nowego pojazdu i brak ubezpieczenia na życie: od 8,59 ( RRSO ? 10,60%)
 • zakup starego samochodu i nieprzystąpienie do proponowanego przez Credit Agricole ubezpieczania na życie: od 10, 09% ( RRSO ? 13, 38%)

Podstawowe parametry kredytu

 1. Wkład własny ? od 0%!
 2. Okres spłaty ? do 120 miesięcy ( 10 lat)
 3. Decyzja kredytowa ? 1 godzina!
 4. Dodatkowa gotówka na dowolny cel
 5. Możliwość obniżenia prowizji ? w przypadku otworzenia rachunku osobistego
 6. Dostęp do kredytu refinansowanego i możliwość zaciągnięcia kredytu samochodowego na posiadany już pojazd
 7. Pieniądze z kredytu możesz przeznaczyć na zakup dowolnego pojazdu od dowolnego sprzedawcy!
0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments