Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy facet może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest również dla mężczyzn indywidualnych, kiedy również firm świadczących usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy oraz instytucje mające wkład w Układzie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Układzie Partnerskim nagród są gwarancję, że ich użytkownicy lub znani będą czerpać z najlepszych usług hostingowych, zaś ich kompetencje będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą kolejną usługę, jaka stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie dobrze i Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego nowego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla globalnych użytkowników firmy, jak oraz osób które nie mają również usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować również do swoich, jak oraz do swoich użytkowników. Bez powodu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą z nich uznawane są punkty, które można nazwać na gotówkę czyli na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo mężczyzn z tradycyjna poleca pomoce w nazwa.pl, dlatego właśnie zdecydowali się zrewanżować i docenić ich zbyt lojalność wobec naszej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Układzie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na fakt naliczonych prowizji proste są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Układzie Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments