polska agencja pracy

Swój biznes czy etat? Biznes!

Zdobywać kasę można w różny sposób a także każdy z nich może być dobry lub zły. Przeważnie ludzie wybierają najprostsze rozwiązania, naśladując pozostałych a także na innych się wzorując.

Własny biznes czy praca na etacie? Oczywiście swój biznes!

 

Do takich sposobów zalicza się praca na etacie. Z chęcią wybierana ze względu na jej niezwykle charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, liczne dodatki jak na przykład 13 pensja a oprócz tego zagwarantowane ubezpieczenia. Jednak nie jest aż tak kolorowo jak się nam wydaje – zarobki nie są jakieś wysokie, a regularność wykonywania pracy (bardzo często jest to od poniedziałku do piątku po 8 lub nawet czternaście godz. dziennie) jest odbierana przez niektóre środowiska jak nowoczesna forma zniewalania ludzkości.

praca kołobrzeg

praca kołobrzeg

Oczywiście możemy także prosić o pomoc finansową innych lub żyć na zasiłku państwowym, dzięki rozwiniętemu systemowi socjalnego, ale to z kolei jest najczęściej zdecydowanie poniżej godności wybitnych indywidualności. Praca jest niezwykłą wartością sama w sobie i wykonując ją, zwiększamy wartość nas samych.

Zobacz praca Kołobrzeg

Wspaniałym wyjściem jest własna firma, która jest jednakże nieco bardziej chwiejnym wyjściem: może nam się udać i odniesiemy nawet ogromny sukces, a można przez chęć uzyskania niezależności finansowej znaleźć się na dnie społecznym!

Aby założyć biznes trzeba posiadać do tego żyłkę a oprócz tego wrodzony talent. W szczególności, że nasz własny sukces zależy głównie od tego jak bardzo przekonywujący jesteśmy a także czy umiemy przyciągać do siebie klientów z pieniędzmi. Niemniej jednak nasze życie jest krótkie i warto tego spróbować – a nuż się uda, a my nigdy nie będziemy musieli się martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o