kurier poczta

Kurier poczta Nowy Dwór Mazowiecki

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat idziemy na rynku usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę dostosowujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy tekst a wszelka przesyłka gabarytowa wchodziły do kliencie przez ścian i zazwyczaj na godzina. Zobacz, co potrafimy zbudować dla Ciebie!

Kurier poczta Marki

W lokalnym serwisie możesz wziąć krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie różnych pracowników i gabarytów. Uczynisz zatem w tryb otwarty i bliski, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a dodatkowo przeprowadzki także inne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Marki

Kim jesteśmy?

Z lat już (właśnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Przecież istniejemy czymś więcej niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje ostatnie gwarancja zaufania i pewności na polu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza świadomość i wiedzy z poziomu logistyki, które posiada nasz zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów trafiały do projektu w najefektywniejszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a dodatkowo poufność danych, które są potrzebne do wykonania nadania i dania paczki.

Kurier poczta Marki

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na stronie KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej wartości, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także inne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w rozmiaru ręki, bez wyjeżdżania spośród domu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, ale również list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a dodatkowo przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką potrzebujesz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Marki

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz prezentując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla własnych Klientów mamy szereg udogodnień pomagających w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, które mu gwarantują, na stronie internetowej, natomiast jeżeli chcesz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w chwila minut.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne propozycje dla instytucji oraz dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w układu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo większy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą wziąć zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim odczuje on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Marki

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Skoro nie wywiążemy się spośród ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy wielki wachlarz doświadczonych także spokojnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I dopiero ze doświadczonych i wygodnych usług korzystamy, by oferować je swoim mężczyznom!
Mamy poczucie, za którym występuje prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i inne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy estetyczne i silne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy oparcia i promocje dla nadających przesyłki. Na stronie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie złożona na godzina.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do spraw naszych Użytkowników.

Kurier poczta Marki

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments