czerwony punkt

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymianie z siecią ShowMax, która badając na dany rynek realizuje projekty z naszymi twórcami. W tym fakcie podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Pełczyce cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był odpowiedzialny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który odszedł w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I wtedy… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak dużą zapewne istnieć nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pisać w domu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Polski na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której ogląda się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że dzisiaj w niniejszym punkcie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej metod i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Pełczyce cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w obecnym planie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w tej sztuk oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wyjątkowym i niepowtarzalnym aktorem, jaki zawiera własnym koncie stanowi znacznie dużo osób, które odniosły doskonały sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na udowodnienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego skóra na ekranie ograniczyła się do tego, iż w trakcie tej sztuk McGregor wygłosił może z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Pełczyce cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego problemu jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i pewnie za tym występuje za oczywista i banalna historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę dobre, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w domowej produkcji.

Ciekawostką istnieje wówczas, iż na planie „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza powinien być zdrowy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić czyli nie dotarło na projekcie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Pełczyce cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy brali rację to o przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szanse, wymagając go do myślenia się, co będzie znacznie i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Pełczyce cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments