Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Dobrzany

Firma Kurierzy skupia się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak oraz całe zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na bliskiej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, bliska oraz bezpieczna zapłata za pomoc, infolinia dostępna dla kupujących w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichś kłopotów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz znacznie, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca chwila i pieniądze.

DPD kurierzy Sianów

 

Stanowimy jedną z wiodących firm na rynku wykorzystujących się logistykom przesyłek. Pracujemy na znaną firmę już z 2009 roku oraz odróżniamy się profesjonalizmem, na jakimkolwiek etapie swej pracy – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na placu polskiego świata i za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych klientów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, czy masz przesyłkę nie standardową, albo jej trwanie doręczenia uważa żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i układ przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną opcję na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Sianów

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego wysyłanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na fakt wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy która ma najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na karcie www. wysylka-palety. pl możesz wziąć więcej poradzie na materiał swej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie trać czasu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najidealniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej jak zatem jedynie możliwe.

DPD kurierzy Sianów

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo łatwo oraz podając się do całkowitych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako pewni z nielicznych na zbycie, co wysoce wyróżnia nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale opłacało się, gdyż już możemy oznaczać usługi coraz dużo dobrze.
Jeśli planujesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny wysyłek w pojedynczym miejscu, to jedynie u nas. Firma KurJerzy. pl przynosi ci właściwość oraz pielęgnację o każdego użytkownika dlatego u nas inwestujesz nasz drogocenny chwila i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszystkim świecie. Aby ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, jednak z łatwością składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci więcej w rozwiązaniu wszystkiego typu punktów w bezpieczny i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju swej firmy, ponieważ są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że posiadamy ale ze sprawdzonych, mocnych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż zawierasz gwarancję udzielanych przez nas usług na najszerszym poziomie.

DPD kurierzy Sianów

Oczywiście posiadamy system zgodny z wszelkimi wytycznymi RODO. Co zatem oznacza dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne informacje naszych klientów, którymi wyróżniasz się z nami podczas wykonywania zamówień, i po nosimy je bezpiecznie razem spośród całymi wytycznymi RODO i ważnym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak przydatny jest twój czas, dlatego jako złoci na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do osiągnięcia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z pewnego początku nie została udzielona na okres. Także jeśli posiadasz sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością podania na chwila, to jedynie u nas!

Doceniono nas na rynku Krajowym oraz poznano na polu innych firm nominacją do zapłaty Ekomers w liczb „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy własną firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom znanych każdych klientów. Spełnimy a twoje oczekiwania. Nie kupujesz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Sianów

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments