Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Trzcińsko-Zdrój

Ważna z szerokim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na wielki styl bycia. Jeszcze dużo osób starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym ciągle uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w stopniu przynieść tak pięknych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta i szkolenia fizyczne nie przynoszą pożądanych efektów? Reakcją na ostatnie fakty potrafią istnieć obecne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Sianów

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym oczywiście jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa wtedy tymże jedynym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co wewnątrz tym idzie dużego i przygnębiającego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura połączona z ostatnim brakiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, a oraz po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą strategią możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień posiadamy jeszcze do czynienia z cellulitem opornym na leczenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten fakt lub nawet pozbyć się go w całości. Co więcej, w efektu regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do lektury fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie wysoce lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w prywatnym wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 środków (w zależności z tego, jaki dobrze efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze zyski będą odpowiedzialne zaraz po zakończeniu 3-4. Zabiegi komponuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem idealnym dla każdych kobiet, które obchodziły w niski, estetyczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii potrzebne jest wciąż prowadzenie zdrowego poziomie bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy i z powodzeniem wiązać z pozostałymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklam na temat zabiegu endermologii zlokalizujesz na stronie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments